„Capital Architects“ – esame profesionalūs pastatų projektuotojai ir statybų proceso valdytojai, sėkmingai įgyvendinę daugiau nei 300 pastatų statybos projektų Lietuvoje, JAV, Airijoje, Norvegijoje ir Danijoje. Ilgametė patirtis ir suburta ekspertų komanda leidžia Jums pasiūlyti visas projektavimo, statybos ir apdailos paslaugas iš vienų rankų!

Įsiklausymas į individualius Užsakovų poreikius ir pageidavimus bei puikus teisės aktų ir statybos reguliavimo išmanymas, leido mums pasiekti maksimalius rezultatus projektuojant ir įgyvendinant komercinius, sandėliavimo, įvairius gyvenamosios paskirties – tiek individualius namus, tiek daugiabučius – pastatus bei kitus statinius.

Orientuojamės į kokybę ir lankstumą, todėl galime lydėti Jus tiek viso projektavimo ir statybų proceso metu, tiek atskirais jų etapais:

  • projektus įvairiems statiniams ruošiame naudojant pažangiausias projektavimo technologijas.
  • paskaičiuojame pasirinkto ar jau turimo projekto statybų sąmatą, parinkdami labiausiai tinkamas medžiagas už optimaliausią kainą.
  • projekto pavertimu statiniu rūpinasi mūsų vadovaujama sertifikuotų specialistų – statybininkų, apdailininkų – komanda. Joje dirbantys specialistai turi ilgametę patirtį tiek statant, tiek darant apdailą.
  • savo žodžius patvirtiname ir veiksmais – visiems atliktiems darbams suteikiame garantiją.
  • Kokybiškos statybos prasideda nuo „Capital Architects“!